MECHANIK SAMOCHODOWY OLEŚNICA

Oferujemy dla naszych klientów

01

MECHANIK SAMOCHODOWY OLEŚNICA

W czasie, kiedy samochód stanowi podstawowy środek transportu, a często także środek utrzymania, dobry mechanik jest w cenie. Prowadząc Auto Serwis w Oleśnicy dostarczamy najwyższej klasy fachowców z dostępem do profesjonalnego sprzętu. Mechanika pojazdowa nie skrywa przed nami sekretów. Prowadząc warsztat samochodowy dokonaliśmy już mnóstwo skutecznych operacji mających na celu kontrolę stanu, naprawę lub wymianę elementów eksploatacyjnych. Naprawa aut różnych marek jest nie tylko naszą pracą, ale i pasją.

02

MECHANIK SAMOCHODOWY – ZAKRES USŁUG

Często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele elementów podlega regularnemu zużyciu, wymaga przeglądu, regeneracji czy wymianie. Mechanika samochodowa obejmuje takie zagadnienia jak: układ chłodzenia, smarowania, zapłonowy, zasilania czy rozrządu w silniku. Ponadto cały napęd, w tym skrzynie biegów i sprzęgło oraz układy hamulcowe, kierowniczy i napędowy. Każdy z nich wymaga specjalistycznej wiedzy, którą musi posiadać każdy mechanik pracujący w naszym zakładzie.

Poza regularną wymianą elementów i płynów eksploatacyjnych przeprowadzamy następujące naprawy samochodowe:

  • Czyszczenie filtra DPF
  • Naprawa filtrów DPF
  • Usuwanie filtra DPF
  • Czyszczenie wtryskiwaczy
  • Naprawa pomp wtryskowych.

Nasz auto serwis szczyci się idealnym stosunkiem jakości, czasu wykonania usługi i kosztów z nią związanych. Nawet w wypadku tak specjalistycznych czynności jak regeneracja filtra DPF czy usunięcie filtra cząsteczek stałych cena jest rozsądnym przelicznikiem zużytych środków i nakładu pracy.

03

ZANIM NAPRAWIMY…

Nie chcielibyśmy naszych klientów narażać na niepotrzebne koszty. Dlatego uważamy, że przed przystąpieniem do naprawy ważna jest diagnostyka komputerowa samochodu. Cena tej usługi jest zależna od zakresu badania i konkretnego modelu pojazdu. Diagnostyka samochodowa pozwala wykryć prawdziwy problem albo zawęzić zakres poszukiwań. Skraca to czas oczekiwania na naprawę i niweluje błędy ludzkie podczas dokonywania wyborów. Co istotne diagnostyka komputerowa auta jest usługą całkowicie bezinwazyjną. Nie wymaga rozbierania jakichkolwiek elementów pojazdu. Nie istnieje więc ryzyko przypadkowego uszkodzenia czegokolwiek.

04

MECHANIK SAMOCHODOWY W OLEŚNICY – GDZIE NAS SZUKAĆ?

Naprawa samochodów odbywa się w naszym serwisie samochodowym niedaleko Wrocławia. W miejscowości Oleśnica przy ulicy Smolnej 51, znajdą Państwo warsztat samochodowy Granpol. Szczegółowe dane i mapka wskazująca lokalizację dostępne są w zakładce „kontakt” na naszej stronie firmowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj najlepszemu mechanikowi w Oleśnicy!

Zajmujemy się

Naprawą wtryskiwaczy Bosch oraz Delphi, pomp wtryskowych,oraz pomp vp 30 i 44

Naprawą elektroniki oraz uszkodzeń mechanicznych POMP BOSCH VP

Zaawansowaną elektroniką samochodową oraz filtrami DPF
– naprawa wtryskiwaczy Bosch
– naprawa wtryskiwaczy Delphi
– naprawa filtrów DPF
– elektronika samochodowa

Czyszczenie układu paliwowego
Naprawa pomp wtryskowych Bosch oraz Delphi
Naprawa pompowtryskiwaczy z montażem

slidepageslider1