Naprawa silników

Oferujemy dla naszych klientów

01

Naprawa silników w Oleśnicy

Można powiedzieć, że silnik jest sercem każdego samochodu. Kiedy on zawiedzie, cały pojazd właściwie nie nadaje się do użytku. Dlatego podczas dbania o stan techniczny auta tak niezwykle istotna jest konserwacja tego najważniejszego komponentu maszyny. Mieszkasz w Oleśnicy, Wrocławiu, Jelczu-Laskowicach, Oławie lub okolicach i potrzebujesz pomocy mechanika? Skontaktuj się z nami – zajmiemy się naprawą Twojego silnika i przywrócimy go do pełni sprawności nawet w ciągu 24 godzin.

02

Oferta naprawy silników dla Klientów z Oleśnicy i okolic

W naszej firmie wykonujemy diagnostykę komputerową silników różnego rodzaju samochodów, a następnie decydujemy, jakie działania należy podjąć, by realizacja zlecenia była szybka, a zarazem skuteczna. Zajmujemy się między innymi podnoszeniem mocy silnika, naprawą jego sterowników, a także ich programowaniem. Oferta skierowana jest do Klientów z Oleśnicy, Jelcza-Laskowic i okolicznych miejscowości. Potrzebujesz pomocy mechanika samochodowego? Zgłoś się do nas!

03

Pełne wsparcie podczas naprawy silników

Zdajemy sobie sprawę, że w sytuacji, w której z powodu awarii auto jest niezdatne do użytku, możliwości przemieszczania się ulegają znacznemu ograniczeniu. Dlatego w naszej firmie oferujemy nie tylko profesjonalną naprawę silników dla Klientów z Oleśnicy, Jelcza-Laskowic oraz okolicznych miejscowości. Zapewniamy też darmowy transport uszkodzonego samochodu za pomocą autolawety, a po wykonanym zleceniu odwozimy go we wskazane miejsce. Ponadto na czas napraw gwarantujemy Ci auto zastępcze.

04

Potrzebujesz mechanika w Oleśnicy? Zapraszamy do kontaktu!

Silnik Twojego samochodu uległ niespodziewanej awarii? Potrzebujesz pomocy profesjonalnego mechanika, który dokona niezbędnych napraw i przywróci auto do pełni używalności? Skontaktuj się z naszymi fachowcami! Gwarantujemy szybkie oraz efektywne wykonanie zlecenia, począwszy od szczegółowej diagnostyki, na dowiezieniu sprawnego samochodu we wskazane przez Ciebie miejsce skończywszy. Powierz nam swoje auto i zapewnij mu kompleksową opiekę.

Zajmujemy się

Naprawą wtryskiwaczy Bosch oraz Delphi, pomp wtryskowych,oraz pomp vp 30 i 44

Naprawą elektroniki oraz uszkodzeń mechanicznych POMP BOSCH VP

Zaawansowaną elektroniką samochodową oraz filtrami DPF
– naprawa wtryskiwaczy Bosch
– naprawa wtryskiwaczy Delphi
– naprawa filtrów DPF
– elektronika samochodowa

Czyszczenie układu paliwowego
Naprawa pomp wtryskowych Bosch oraz Delphi
Naprawa pompowtryskiwaczy z montażem